Jak nabyć odpowiednie bańki chińskie do twarzy, aby błyskawicznie skutki były zauważalne.

Bańki chińskie masaż twarzy jest szczególnie rozpowszechniony w naszym kraju. Musimy również spotkać się z definicją „facial cupping” , jednak aby masaż przynosił efekty powinno się go wykonywać regularnie i jeżeli nie posiadamy żadnych przeciwwskazań. Bańki chińskie do twarzy mają wymiar grzybka, a główne wzmianki o nich potrafimy odkryć już w starym Egipcie. Bańki chińskie masaż twarzy jego alternatywą może być popularny masaż Kobido. Bańki chińskie na twarz w czasie masażu stosuje się jednak specjalne urządzenia – nie mają one zaworu, a podciśnienie wykorzystuje się dzięki stworzeniu efektu wyssania poprzez naciśnięcie bańki. Wykonane są one ze określonej gumy. Masaż rozluźnia mięśnie, a zmarszczki stają się mniej widoczne. Bańki chińskie do twarzy ułatwią nam się odprężyć, a dzięki temu, że napięcie na twarzy w ciągu masażu maleje. Nasza twarz robi się promienna. Bańki chińskie na twarz jak wykorzystywać? Na samym wstępie powinniśmy dokładnie zmyć makijaż. Możemy do tego użyć mleczko do demakijażu lub inne dostępne na rynku preparaty. Musimy też zastosować piankę lub tonik, żeby nasza cera miała świetne PH. Skórę winno się dobrze nawilżyć, aby bańki mogły się po niej ruszać płynnie. Do tego masażu możemy stosować równe skoncentrowane kremy, jakie w ciągu masażu wchłonie nasza cera. Bańki chińskie do twarzy na samym wstępie używa się je w taki sposób aby pobudzić prace kluczowych naczyń limfatycznych. W kolejnych krokach bańki chińskie na twarz stosuje się od środka do zewnątrz tak aby zlikwidować nadmiar limfy. Czoło i skronie masujemy kolistymi ruchami. Po masażu cera jest lekko zarumieniona. Dzieje się tak, gdyż mocno pobudzamy krążenie krwi w tych partiach. Jeśli podczas masażu czujesz dyskomfort powiedz, aby lekarz podniósł troszkę bańki tak, aby dostało się do niej powietrze.

Nie powinnaś już później odczuwać bólu. Bańki chińskie masaż twarzy zwykle trwa od 30 do 60 minut – w zależności od masowanego miejsca, cery pacjenta oraz takich postępowań dodatkowych, jak masaż relaksacyjny po zabiegu.
Bańki chińskie na twarz jakich skutków możemy się spodziewać po ich używaniu:

  • zniwelowanie zmarszczek
  • Wpłynie na poprawę elastyczności i sprężystości skóry,
  • Poprawi koloryt,
  • Pobudzi fibroblasty do produkcji kolagenu oraz elastyny,
  • Poprawi ukrwienie tkanek

Rezultaty dostępne są już po około 1,5 miesiącu używania. Bańki chińskie masaż twarzy możemy zrobić około 2-3 razy w tygodniu. Częstotliwość powinna być odpowiednia do indywidualnej wrażliwości cery. Raz w tygodniu, po zakończonym masażu, można założyć maskę, która jeszcze utrzymania rezultatów masażu. Bańki chińskie do twarzy kto nie powinien ich używać.?

  • cera naczyniową
  • żylaki oraz choroby układu krążenia,
  • różnego typu nowotwory,
  • schorzenia zakaźne,
  • w czasie menstruacji

Jeśli już zdecydujemy się na bańki chińskie na twarz musimy założyć, iż ich działanie przynosi efekty, jednak musimy na nie poczekać. Warto jest przeważnie przeprowadzić zabieg relaksujący po masażu, byśmy mogli czuć się w pełni odprężeni.