Komfortowy stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości jak go dobrać, żeby się nam na nim wygodnie funkcjonowało w gabinecie.

Stół rehabilitacyjny z pilotem to zasadnicze wyposażenie gabinetów fizjoterapii, bez którego trudno jest wykonywać rehabilitacje chorego. Na rynku dostępnych jest dużo rodzajów stołów, które przeznaczone są do różnego rodzaju terapii, a ich forma odpowiada konkretnym potrzebom, by odciążyć fizjoterapeutę w czasie prowadzenia terapii. Stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości jest chyba najczęściej pomocnym stołem wśród masażystów. Funkcja elektrycznej regulacji wysokości jest obowiązkowa, jeśli często podczas rehabilitacji musimy opuszczać i podnosić chorego. Nie musimy wtedy przerywać masażu tylko w czasie swobodnie podnosić leżanką. Stół rehabilitacyjny z pilotem doskonale sprawdzi się warunkach jak z gabinetu korzysta, kilku specjalistów. Wiemy, że każdy z nich posiada osobiste zasady pracy i będzie mógł szybko dopasować wysokość do swoich potrzeb. Dla wygody rehabilitanta i chorego stół rehabilitacyjny z pilotem elektrycznym został wyposażony w elektryczną regulację wysokości w granicach 41-105 cm. Stół rehabilitacyjny z pilotem bobath jest to stół jakości VIP, dzięki czemu obicie jest antybakteryjne jak także odporne na zabrudzenie. Posiada także zagłówki z poprawiającym komfort dziurą na twarz i komfortowe podpórki na ręce. Jak wiemy stół rehabilitacyjny z pilotem jest dostępny w kilkunastu opcjach kolorystycznych. Materiał musi pasować kolorystycznie wnętrzu gabinetu. Konstrukcja ramy na której wspiera się stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości jest niezmiernie solidna i ponadto może posiadać rozmaite odcienie. Malowana jest ona proszkowo, a wybór kolorów jest naprawdę spory. Stół rehabilitacyjny z ramą krzyżową jest wyposażony w kąta przechylenia zagłówka od -70° do 40° oraz 2-częściowy zagłówek z podłokietnikami opuszczanymi wobec ich kluczowej części. Stół rehabilitacyjny z pilotem elektrycznym może być dodatkowo wyposażony w funkcje fotela.

Przednia cześć stołu potrafi być unoszona pod katem 90 stopni. Stół rehabilitacyjny z pilotem bobath może być dodatkowo wyposażony w elektryczna regulację środkowej części leżanki, którą możemy podnieść na wskazaną przez nas wysokość. Oczywiście stół rehabilitacyjny z pilotem może mieć te obie funkcje jednocześnie.

Stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości podstawowe wyposażenie:

  • spuszczane koła, dzięki tej czynności stół rehabilitacyjny z ramą krzyżową możemy przenosić w korzystne dla nas miejsce bez intensywniejszego kłopotu
  • stół rehabilitacyjny z pilotem jest solidny i odporny na duże obciążenia, dzięki czemu podczas przeprowadzenia masażu stół się nie wygina
  • stół rehabilitacyjny z pilotem bobath ma podział leżanki na parę części w zależności od swoich potrzeb. Stół rehabilitacyjny z ramą krzyżową powinien jak najwięcej łamań, dlatego tu dobrze wziąć pod uwagę stół 5 lub 7-częściowy.

Stół rehabilitacyjny z pilotem i elektryczną regulacją wysokości jest w kilkunastu formach i cenach. Dlatego wybierając właściwy stół rehabilitacyjny z pilotem elektrycznym winniśmy zwrócić uwagę na przyzwyczajenia masażysty. Oczywiście powinno się dodać im więcej funkcji tym cena niestety będzie wyższa. Warto jednak mieć na uwadze aby stół rehabilitacyjny z pilotem był najwyższej jakości, świadczy to także o naszym pomieszczeniu.