Czy taka mata z kolcami na kręgosłup nadaje się dla każdego?

Mata z kolcami do akupresury dla kogo się nadaje?
Czy mata z kolcami będzie pomyślna dla Ciebie? Mata z kolcami z poduszką jaki wybrać rozmiar? Jeżeli dręczą cię te wszystkie pytania zapraszamy do zapoznania się z poniższym tekstem, w jakim postaramy się wyjaśnić powyższe zagadnienia. Coraz więcej kobiet posiada siedzący tryb życia, trwanie w tej samej pozycji często doprowadza do ciągłych bólów karku lub szyi. Mata z kolcami do akupresury stanowi klasyczne wyjście i działa w zmniejszenie bólu. Mata z kolcami do rehabilitacji do czego się nadaje? Mata z kolcami na kręgosłup https://med-store.pl/akupunktura-i-akupresura/maty-do-akupresury/12/4 została ona opracowana przez chińskich specjalistów, zajmujących się akupresurą. W zależności od wybranego zestawu możemy mieć – mata z kolcami z poduszką, jaka występuje w rozmaitych kształtach. Wszystkie elementy pokryte są wypustkami, które pod wpływem ciężaru naciskają bolące miejsca. Nacisk działa na organizm w ten sam sposób co zwykły masaż – redukuje napięcie mięśniowe, wzmacnia układ krwionośny. Działa leczniczo na nasz organizm. Wypustki są wyprodukowane z plastiku czy metalu mosiądzu nie są idealne dla dziewczyn zaczynających, gdyż mogą powodować silny ból. Wypustki umieszczone są w kilkunasty rzędach do maty, dzięki czemu nacisk jest równy. Są one w rozmaitej liczbie, są mata z kolcami z poduszka które posiadają nawet 17 tysięcy wypustek. Nieznaczne zaczerwienienie skóry oraz drobne wgłębienia świadczą o leczniczym działaniu maty i ciekawszym ukrwieniu konkretnego miejsca.
Przy jakich problemach zdrowotnych mata z kolcami będzie efektywna?odpowiednia?

  • bóle stawów
  • bóle kręgosłupa
  • cellulit
  • stress
  • łagodzenie bóli miesiączkowych

Mata z kolcami do rehabilitacji jak pomaga? Są nadzwyczaj proste w użytkowaniu. Wystarczy położyć się na delikatnym podłożu i po zwyczajnie się na nich ułożyć. Charakterystyczne jest to żeby miejsce kontaktu z wypustkami, które nas boli było pozbawione ciuchów. Jeśli na samym wstępie przebywanie na macie z kolcami sprawia nam ból możemy ją zabezpieczeń cienkim ręcznikiem.

Wiele kobiet, bardzo chwali sobie działanie maty, jednak miejmy na uwadze, żeby stosować ją systematycznie. Jeśli zamierzamy zmniejszyć nacisk na organizm możemy mate położyć na wygodnym podłożu, wtedy nacisk na nasze ciało będzie delikatniejszy. Mata z kolcami na kręgosłup – osoby początkujące oraz niezwykle wrażliwe na ból mogą zaczynać przygodę z wypustkami od 5 do 10 minut masażu dziennie i najkorzystniej jeśli będą to wypustki z plastiku. Gdy przyzwyczaisz się do nacisku, będziesz w stanie używać z maty coraz dłużej. Mata z kolcami na kręgosłup możesz nawet przebywać na niej 40 minut dziennie, oglądając tv czy pracując przy komputerze. Mata z kolcami do akupresury to świetny rozwiązanie na walkę z bólem w prywatnym zaciszu. Ale przed jej wykorzystaniem winniśmy się umówić ze specjalistą, który dokładnie zaleci nam robione ćwiczenia. Pamiętajmy, że mata z kolcami do akupresury nie zastąpi nam istotnej terapii, ale na 100% nam pomoże jeśli będziemy ją odpowiednio i regularnie używać. Dodatkowo, organizm po sesji wypoczywania na macie do akupresury jest odprężone, wypoczęte. Zaleca się, aby ułożyć się na macie przed snem, co sprawi większe zaśnięcie oraz głęboki sen.
Mata z kolcami z poduszką przeciwwskazania do użytkowania

  • otwarte rany lub infekcja skóry
  • padaczka
  • choroby układu krążenia
  • ciąża