W jakim sklepie kupić roller z igłami do twarzy?

Roller z igłami do twarzy to urządzenie, które cieszy się coraz większą popularnością. Mikro- nakłuwanie to jeden z tych zabiegów pielęgnacyjnych na jaki decyduje się bardzo wielka liczba kobiet. Ale jak wybrać roller z igłami do twarzy, aby spełniał swoje oczekiwania oraz nam nie zaszkodził. Na rynku pojawia się coraz więcej rollerów do twarzy. Jednak jaki dobrać dla nas. Nie jest to łatwe zadanie|, ale pamiętajmy iż roller z igłami do twarzy ma zazwyczaj za zadanie masaż oraz świetnie nadaje się do mezoterapii bezigłowej. Roller z igłami do twarzy choć większość z nich prezentuje się podobnie, różnią się one od siebie, a właśnie te szczegóły mają wpływ na skutki swoich zabiegów. Pojawienie się mikro nakłuć zapalnych, to główne zadanie rollerów. Pobudzaj one produkcję kolagenu, dzięki czemu nasza cera staje się elastyczna i niezwykle napięta. To właśnie roller z igłami do twarzy https://med-store.pl/pokaz-produkt/roller-do-twarzy-4fizjo-derma-3w1/3348 z zastosowaniem odpowiednich kremów, powoduje, ze kosmetyki lepiej wchłaniają się w skórę. Roller z igłami do twarzy jak wykonać zabieg? Oczywiście wiele salonów kosmetycznych oferuje zabieg mezoterapii, ale jeśli zamierzamy i wiemy dobrze jak umiemy go zrobić sami w domu.

Roller z igłami do twarzy powinien posiadać odpowiednią wielkość igieł. Jeżeli zależy nam na strefach oczu igły nie powinny być większe 0,25 mm max do 0,5 mm. Roller z igłami do twarzy jak po kolei przygotować się do zabiegu.

  • Musimy zmyć makijaż, za pomocą odżywczego toniku, a poóżniej użyć szczotki sonicznej do oczyszczenia perfekcyjnego buzi
  • Dezynfekujemy powierzchnię za pomocą Octenoseptu
  • Jeśli nie jesteśmy odporni na ból musimy znieczulić miejsca np Lidoxinem, jaki działa już po kilkunastu chwilach.
  • Następnie podajemy ampułkę przygotowaną specjalnie dla nas na twarz. Roller z igłami do twarzy powinien być również rolkowany pod odpowiednim kątem, by jak najlepiej serum mogło wniknąć w głębię skóry. W czasie zabiegu warto jest lekko naciągnąć skórę.
  • Po zakończonym zabiegu powinno się oczyścić twarz oraz roller z igłami do twarzy i umieścić go w firmowym opakowaniu.
  • Po około 5 minutach na twarz powinno się dać krem antybakteryjny.

Roller z igłami do twarzy może powodować liczne wybroczyny, które przecież po paru dniach samoistnie się wchłoną. Należy również stosować kosmetyki mocno nawilżające. Rezultat syntezy kolagenu jest wolny i mniej więcej wynosi od 2-3 miesięcy. Roller z igłami do twarzy długość igły, a częstość zabiegów.:

  • wielkość igły 0,2 – 0,25- zabieg potrafimy robić co 2 dni
  • długość igły 0d 0,5 -0,75 zabieg potrafimy robić nie częściej niż raz w tygodniu
  • długość igły 1 mm sposób potrafimy robić nie częściej niż co 2 tydzień
  • długość igły 1,5mm zabieg robimy co 3 tygodnie.

Roller z igłami do twarzy zapewnia dobre wyniki. Skóra staje się elastyczniejsza, a zmarszczki po pewnym czasie stają się mało widoczne. Zabieg jest nadzwyczaj popularny i zdobył grono fanów. Roller z igłami do twarzy zalecamy nabyć w renomowanych sklepach medycznych.