COMPEX czy szybko zmniejszy cellulit.

Coraz więcej kobiet nawet tych zgrabnych boryka się z kłopotem cellulitu. Jego zlikwidowanie nie jest szybkie. Na szczęście wiele klinik kosmetycznych oferuje zabiegi, jakie w łatwy sposób pomogą Ci go zmniejszyć. COMPEX elektrostymulatory doskonale nadają się do tego ćwiczenia. COMPEX to wielozadaniowe urządzenie, które nie tylko zlikwiduje cellulit, jednak także zmniejszy dyskomfort w strefach pleców czy łopatek. COMPEX elektrostymulatory co to dokładnie jest? Jest to jeden spośród najatrakcyjniejszych zabiegów fizykoterapeutycznych. Wywołuje pozytywny rezultat organizmu poprzez wydzielany prąd o małym napięciu. Wzmacnia osłabione mięśnie i odpręża. Kiedyś taki zabieg można było przeprowadzić w profesjonalnym gabinecie. Teraz COMPEX potrafimy zakupić i przeprowadzić zabieg samemu w domu. COMPEX jak działa? Jest to szczególnie proste narzędzie, które przekazuje prąd poprzez elektrody nalepione na wybrane części ciała. Możemy wyróżnić dwa podstawowe rodzaje elektrostymulacji:

  • mięśniowo-nerwową (NMES)
  • przezskórną stymulację nerwów (TENS)

COMPEX tego modelu urządzenia mają dwa tryby pracy, Dlatego aby wykonywać elektrostymulację nie musisz kupować dwóch odrębnych urządzeń. COMPEX są to najbardziej zaawansowane urządzenia na rynku. Korzystają z nich głównie sportowcy, jednak także świetnie sprawdzają się w rehabilitacji jak też przy leczeniu bólu. COMPEX https://med-store.pl/producent/compex/66 możemy kupić w sklepach medycznych. Ważne jest byśmy dobrali odpowiednie narzędzie do swoich oczekiwań. Nie zawsze najdroższe oznacza najwspanialsze.

Warto tutaj zaznajomić się ze specyfikację przed zrobieniem zakupu. COMPEX możemy je kupić w dwóch wersjach z przewodem, gdzie jest podłączenie do prądu|, lub bezprzewodowo na baterię. W zależności od wybranego wzoru, do dyspozycji będziesz miał różnorodne właściwości MI. Jest to zaawansowana technika, która sama zoptymalizuje narzędzie do stanu mięśni. W modelach bezprzewodowych technologia MI może być tylko wykorzystywana za pomocą dodatkowego sensora, który znajduje się na dodatkowym przewodzie. Pomiar mięśnia jest dokonywany w danym punkcie. W przypadku COMPEX przewodowego moduł robi pomiar na bieżąco w każdej elektrodzie oddzielnie. COMPEX po jakim okresiesą zauważalne efekty? W okresie stosowania urządzenia możesz już zauważyć np zmniejszenie bólu. Natomiast jest to rezultat tylko chwilowy. Na pewno przyniesie ulgę. Ale by był on trwały musimy elektrostymulator COMPEX stosować systematycznie. Jak w przypadku wzmocnienia mięśni i nerwów. COMPEX w domu na co jest konieczny:

  • bóle mięśniowo-szkieletowe o różnej dolegliwości
  • przeciążenie mięśni
  • napięcie mięśni
  • choroba zwyrodnieniowa stawów
  • dyskomfort szyi dyskomfort pleców
  • napięciowe bóle głowy
  • bóle menstruacyjne.

COMPEX czy warto? Jeżeli masz jeden spośród wymienionych problemów, warto na pewno zakupić sprzęt i często stosować go w domu. Wyniki są niewątpliwie błyskawiczne. Natomiast jeśli chorujesz na nowotwór, masz rozrusznik serca czy epilepsję przed jego użytkowaniem musisz skonsultować się z specjalistą. Te przypadłości raczej dyskwalifikują cię do wykorzystania COMPEX.