Jakie efekty da nam wałek lyapko uniwersalny i kiedy rozsądnie jest go używać

Wałek igłowy uniwersalny to wspaniałe narzędzie o ogromnym spectrum zastosowania. Został doceniony i jest wykorzystywany przez fizjoterapeutów czy lekarzy. Wałek wieloigłowy lyapko przez mnóstwo osób jest niedoceniony, ponieważ jego igły nakłuwają skórę. Większość z nas po prostu się go boi. Wałek lyapko średni to aplikator wieloigłowy, który posiada na swojej powierzchni specjalne igły. Kolce mogą być skonstruowane z srebra lub sztucznego tworzywa. Wałek lyapko3,5mm posiada także funkcyjną rączkę, która pozwala prowadzenie rolki z kolcami po naszym ciele. Wałek igłowy uniwersalny może posiadać różnie położone kolce, które tylko prezentują się groźnie, nie są one w stanie skaleczyć naszej skóry. Dlatego jest on polecany dla osób ze skórą naczyniową. Kolce i wypustki sprawiają, że powiększa się przepływ krwi oraz limfy oraz poprawia dopływ tlenu do mięśni, co zwiększa naprawę i odbudowę tkanek. Wałek wieloigłowy lyapko jest rekomendowany do obserwacji dużych mięśni, aby bardziej pobudzić tkanki i wymasować mięśnie głębiej, niż jest to w stanie zrobić bez igieł roler. Wałek lyapko średni ma za zadnie naciskać na punkty akupunkturowe na naszym ciele. Kolce na wałeczku są perfekcyjnie wyprofilowane, dzięki czemu nie trzeba martwić się o celowanie w znaczące punkty. Do obciążeń dochodzi zwykle podczas ćwiczeń oraz przeprowadzanych treningów nieregularnie. Zatem w tym wypadku idealnie sprawdzi się wałek wieloigłowy lyapko, który nie tylko rozluźni nasze mięśnie, jednak również poprzez nakłuwanie naszej skóry zwiększy ukrwienie wyselekcjonowanych części ciała. Wałek igłowy uniwersalny https://med-store.pl/pokaz-produkt/aplikator-wieloiglowy-lyapko-walek-do-twarzy-35-mm/2227 przykładamy do bolącego miejsca i zaczynamy masaż od góry do dołu. Masujemy tak długo, aż przestaniemy odczuwać ból. Tego rodzaju masaże nie należy często do miłych, a czuty dyskomfort może sprawiać nam stosunkowo długi dyskomfort. Wałek wieloigłowy lyapko to dużo zalet z jego stosowania

  • redukuje cellulit
  • łagodzi napięcie mięśniowe
  • redukuje stres
  • polepsza przepływ limfy
  • niweluje występowanie kontuzji.
  • automasaż wykonywany za pomocą rollera pomaga w rozbiciu zgrubień powstałych na tkance łącznej oraz wzmacnia produkcję kolagenu.

Wbrew pozorom taki wałek lyapko3,5mm wykorzystuje się bardzo naturalnie i każdy spośród nas może go nabyć w profesjonalnym sklepie. Cena jego nie jest ogromna, a wyniki masażu zobaczymy już po 10 minutach używania.

Wykorzystywanie takich wałków wymaga dobrej umiejętności i zrozumienia reakcji własnego organizmu. Musimy wybrać wałek lyapko średni z delikatniejszą ilością igieł, dla dziewczyn, które nie stosowały go jeszcze, natomiast bardzo by chciały zacząć. Ilość oraz rozstawienie igieł jest tutaj niezmiernie znaczące i każdy musi dopasować idealne dla siebie rozwiązanie. Głębokość penetracji też powinna być dopasowana do naszych możliwości. Wałek wieloigłowy lyapko jest często przez sportowców, jednak także przez kobiety zaczynające historię ze sportem.